TEKUTÝ CHLOROFIL

750ml

  • Dostatek energie na celý den.
  • Podporuje správnou funkci obranného systému a trávícího traktu.
  • Napomáhá k lepší činnosti kardiovaskulárního systému.
Dostupnost Na dotaz
650 Kč
TEKUTÝ CHLOROFIL

Složení : Chlorofylin , Ječmen, Mátový olej, Chlorela 

 

Chlorofylinmá silné alkalizující účinky, pomáhá odstraňovat potenciálně škodlivé toxiny a karcinogeny z organismu, brzdí procesy buněčné oxidace, zabraňuje příliš brzkému stárnutí a pomáhá odstraňovat volné radikály. Podporuje imunologický systém organismu, optimalizuje i udržuje dobrý zdravotní stav. Vzhledem k obsahu mědi, která podobně jako železo dopravuje kyslík, jsou částečky chlorofylinu schopny cestovat po celém těle. Jeho stavba, která se podobá částici hemu, kterou máme v krvi, je nazýván „zelená krev“.

Ječmen se považuje za výborný zdroj rozpustné potravinové vlákniny. Navíc má silné antioxidační účinky a bohatství vitaminů a minerálních složek pomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v lidském těle.

Mátový olej je už mnoho století znám jako dokonalý antiseptický prostředek. Znamená to, že výjimečně účinně napomáhá k očištění organismu, blahodárně ovlivňuje přírodní fyziologickou flóru. Napomáhá rovněž k zachování rovnováhy mezi kyselinami a zásadami.

Chlorela je nejbohatší zdroj chlorofylu, který je dnes znám. Všechno to je způsobeno výjimečně bohatými aminokyselinami, vitaminy a minerály, jejichž koncentrace je značně vyšší než u suchozemských rostlin. Patří ke skupině „super foods“. Napomáhá odstraňovat z organismu toxiny, těžké kovy a chemikálie.

 

- antioxidační procesy,

- funkce imunitního systému,

- fungování systému krvetvorby,

- funkce očišťování organismu,

- fungování srdce a cév,

- regenerační procesy v tkáních,

- dobrý stav pokožky,

- funkce fyziologické střevní mikroflóry,

- fungování trávicího ústrojí.

 

Užívání :

10-20 ml 1x denně před jídlem.

Před každým použitím protřepejte. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku. Výrobek nenahrazuje pestrou stravu. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

Neobsahuje konzervační látky ani geneticky modifikované složky.

 

Skladujte v ledničce :-)