TEKUTÝ KERATIN

750 ml

   • Podporováno trichologem.
   • Patentovaná technologie .
   • Keratin pomáhá vlasům růst a snižuje jejich vypadávání.
   • Extrakt z černé rýže a opuncie mexické způsobuje tzv. BABY HAIR - podpora růstů vlasů.

 

Dostupnost Na dotaz
1 195 Kč
TEKUTÝ KERATIN

Užívání keratinu vnitřně jako jediné z pohledu trichologa dává smysl. Což až donedávna nebylo přímo možné.

Doba se ale mění. Díky jisté americké patentované technologii se podařilo keratin dostat do tekuté podoby (solubilizací) tak, aby ho lidské tělo dokázalo vstřebat a použít při tvorbě vlasů ve vlasovém kořínku.

 

Extrakt z černé rýže a opuncie mexické ovlivňuje podporu růstu vlasů indukcí množení buněk v dolní části vlasových cibulek. Efektem jsou tzv. "baby hair".

Složení: 

pyré z plodů kvajávy, šťáva z plodů malin, kombinace výtažku z černé rýže a květů opuncie mexické standardizovaná na obsah antokyanů (250 mg/50 ml), výtažek z plodů angreštu indického standardizovaný na obsah vitamínu C, výtažek z organických hrachových výhonků (100 mg/50 ml), solubilizovaný keratin (100 mg/50 ml), výtažek z listů kopřivy dvoudomé (70 mg/50 ml), výtažek z hroznových jader standardizovaný na obsah polyfenolů (50 mg/50 ml), výtažek z byliny přesličky rolní (50 mg/50 ml).

Způsob užití: 

25 až 50 ml jednou denně před jídlem.

Před použitím vždy protřepat. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nesmí být užíván jako substitut (náhražka) pestré stravy. Vyvážený způsob stravování a zdravý životní styl jsou důležité pro správné fungování organismu.

 

Použité složky jsou 100% přírodní a byly klinicky ověřeny. Jejich účinnost byla potvrzena testy na růst a kondici vlasů. Suroviny použité v procesu formulace mají potvrzenou účinnost v případě perorálního použití; prostředek je určen pro ženy i muže.

 

Skladujte v ledničce :-)